Чому саме ми
Пропонуємо познайомитися ближче і побільше дізнатися про нас, після чого Вам точно закортить нас відвідати.
 • Місце
  Ми пропонуємо Вам відвідати мальовниче місце на березі Дніпра, надійно захищене природою від міського шуму. Територія нашого клубу розташована на Оболоні і охоплює прибережні зони Києва і Верблюжого півострова, який відділяє від станції метро Героїв Дніпра десятихвилинна поїздка. Крім чудової місцевості і чаруючих пейзажів тут Вас чекає великий вибір розваг для активного відпочинку.
 • Локація
  Нашою локацією передбачені базові зручності для комфортного і якісного відпочинку. Для гравців у пейнтбол локація обладнана роздягальнею. У перервах між іграми учасники або ж глядачі можуть відпочити в лаунж-зоні і скористатися послугами бару з чайно-кавовим асортиментом. За бажанням компанія може організувати в лаунж-зоні барбекю.

  Локація передбачає асфальтований паркінг на закритій території, що охороняється.
 • Ігровий майданчик
  Найважливішою частиною динамічної і захоплюючої гри в пейнтбол є ігровий майданчик. Ми спробували створити для вас цікаву і незвичайну ігрову місцевість з її окремими стратегічними елементами, системою окопів, а також серією нестандартних укріплень і загороджень. Ми впевнені, що різноманіття і колорит нашого поля допоможе вам отримати насичені і незабутні емоції від гри в пейнтбол.
 • Нічне життя нашого клубу
  Краще від гри у пейнтбол вдень може бути тільки пейнтбол вночі. Абсолютно новий і несподіваний досвід, нестандартні відчуття і переосмислення тактики гри - це все нічний пейнтбол у нашому клубі. Ми гарантуємо Вам атмосферне і вражаюче проведення часу, яке захочеться неодноразово повторити.
 • Команда
  Команда Пейнтбольного клубу "WRG" - це молоді амбітні фанати пейнтболу. Ми дуже хочемо розвинути цей вид спорту і просунути його в маси. Наше завдання - зацікавити Вас і вразити, відкрити нові горизонти активного відпочинку на природі. З інструментів досягнення цієї мети у нас один лише пейнтбол. І ми впевнені на всі 100% що нам цього цілком вистачить!

  Ласкаво просимо в світ активного відпочинку і пейнтболу!
  Чекаємо Вас у нашому пейнтбольному клубі "WRG"!
 • Ексклюзиви для наших відвідувачів
  В рамках програми розвитку спорту та просування пейнтболу серед молоді, пейнтбольний клуб «WRG» запустив співпрацю із ВНЗ столиці. У межах нашої співпраці ми надаємо студентам партнерських вузів постійну знижку, а також регулярно проводимо турніри. Якщо ви студент і хочете весело провести час з друзями, тоді пейнтбол - прекрасне рішення.

  Шукайте свій ВНЗ на сторінці з ексклюзивами.

 • Робота в CoVid-19
  Особливості сьогодення диктують свої правила, які неможливо ігнорувати. У зв'язку з нинішньою епідеміологічною ситуацією в Україні, а також введеними карантинними обмеженнями, ми запровадили обов'язкові правила і заходи, покликані мінімізувати ризик захворювання наших відвідувачів.
Залиште свій номер телефону - ми Вам зателефонуємо найближчим часом
Made on
Tilda