Блог - Интереное

Пейнтбол для дівчат

Поради з пейнтболу для дівчат.


Багато людей вважають, що пейнтбол - це "тільки для чоловіків". У цій статті ви знайдете поради та “фішки”, які покажуть вам, що ви повинні зробити перед тим як грати в пейнтбол.
Є багато речей, які дівчина (і новачки) повинні знати, перш ніж грати в пейнтбол, наприклад, вибір правильного одягу і носіння захисного спорядження. Крім того, поради, такі як-не боятися пейнтболу, підбирати волосся і працювати в команді, можуть поліпшити вашу гру.“Який одяг мені використовувати, якщо я дівчина, яка хоче грати в пейнтбол?”


Якщо ви хочете грати в пейнтбол з друзями, вам треба буде вдягнути правильний одяг для уникнення болю або бруду. Ось деякі з кращих рекомендацій по одягу для дівчат, зацікавлених в пейнтболі:
1. Бюстгальтер з чашечкою або спортивний бюстгальтер: це одна з важливих речей, які дівчата повинні враховувати перед грою в пейнтбол. Якщо хтось випадково стріляє в ділянку грудей, це може неприємно. Тому повинний бути додатковий захист. Спортивний бюстгальтер із звичайним бюстгальтером під ним може бути найкращим варіантом для деяких дівчат.
2. Операція ”капуста”: проаналізувавши наших відвідувачей-пейнтболістів ми прийшли до висновку, що вони рекомендують носити майку або топ без рукавів з толстовкою; толстовкою або сорочкою з довгим рукавом під нашим камуфляжем. Це допоможе вам відчувати себе в більшій безпеці під час гри, і це може зменшити страх болю, якщо хтось вистрелить в вас.
3. Одяг, який ви не боїтеся забруднити: це надзвичайно важливо, тому що головна мета гри пейнтбол “навести безпорядку” і забруднитися фарбою кульок. Так що ніколи не одягай одяг, який любиш чи не хочеш зіпсувати фарбою.
4. Камуфляжний одяг: барвиста або одяг, що привертає увагу не допоможе вам, тому що сенс пейнтбола в тому, щоб не бути “застреленим” іншим гравцем. Крім того, білий одяг теж не зпрацює. Мета тут в тому, щоб носити чорні або темні речі, які важче помітити на полі, де ви будете грати.
5. Спортивні штани з легінсами під ними: багато жінок використовують цей лайф-хак, тому що думають, що це зручні. І це справді так і є, ці два предмети одягу дуже рекомендуються, тому що вони зроблені з товстих матеріалів, які ідеально підходять для гри в пейнтбол.
6. Гнучке і зручне спортивне взуття: тенісні кросівки підходять для цієї гри, тому що вони одночасно зручні і добре захищають вашу стопу, чого і хоче дівчина, коли справа доходить до цієї гри. Буде краще, якщо ти вибереш пару, яка тебе зовсім не турбує.

Який одяг рекомендують для гри в пейнтбол влітку?


Як ви знаєте, літо спекотне і вологе, і є речі, які краще не носити. Ось пропонований нами одяг для веселого і комфортного пейнтбольного матчу:
1. Ви можете використовувати майку без худі зверху, ви можете носити майку і камуфляж, але не залишайте руки відкритими. Якщо хтось поцілить туди, буде дуже боляче.
2. Головні аксесуари, такі як бандани або подібні: літо означає багато поту, і ви будете потіти ще більше, якщо ви граєте в пейнтбол. Пов'язка на голову або бандана допоможуть вам увібрати весь піт і уникнути того, щоб він був на вашому обличчі.
3. Немає необхідності носити занадто багато одягу: ви можете зменшити кількість одягу, який ви зазвичай носите під час гри в пейнтбол, але звичайно в залежності від сезону року.

Який одяг рекомендують для гри в пейнтбол взимку?


На відміну від попереднього розділу, ми обговоримо, що дівчині краще носити під час зимової гри в пейнтбол.
1. Ви можете носити товстий одяг: це вам дуже допоможе, тому що це означає більший захист. Крім того, ви можете носити більше шарів одягу (див. операція ”капуста”) в порівнянні з літом. Важливо відзначити, що пейнтбольні попадання сильніше відчуваються взимку, тому що температура повітря нижче і кульки стають трохи твердішими.
2. Можна використовувати протитуманні спреї або що-небудь, що прибирає туман: носити шолом цілком може бути складно в зимовий час. Ваш візор( лінза у вашому шоломі) може вкритися конденсатом, і вам буде важче бачити і грати.


Який одяг не рекомендується для гри в пейнтбол?


Ось ті речі, від яких тобі слід триматися подалі, якщо ти збираєшся піти на пейнтбольний матч:
1. Шльопанці, сандалі або відкрите взуття: ці типи взуття дуже незручні, коли справа доходить до бігу в них. Також, якщо по ваших ногах попаде куля з фарбою, буде боляче, якщо вони будуть повністю розкриті.
2. Як дівчинкам так і хлопцям ми дуже не рекомендуємо носити вузькі джинси на грі в пейнтбол: вузькі джинси - один з найгірших ворогів пейнтболу. Вони вузькі і дуже незручні, якщо ви будете постійно рухатися, нагинатися і потіти.
Поради для дівчат, які хочуть грати в пейнтбол
Ось що тобі потрібно знати перед першою грою як дівчині:
1. Не лякайтеся хлопчиків або інших дівчаток, які знають, як грати: практика зробить свою справу. Якщо ви продовжите грати і вчитися як грати, врешті-решт, ви будете такі ж майстерні, як і інші.
2. Спробуйте позбутися страху перед пейнтболом: так, пейнтбольні попадання можуть бути неприємними. Однак, якщо ви занадто налякані, біль може бути ще сильнішою. Ви будете нервувати і турбуватися кожен раз, коли будете грати, і це не мета цієї гри. Мета в тому, щоб чудово і весело провести час з друзями.
3. Ви повинні бути зосереджені і уважними: ця гра/спорт вимагає великої концентрації і деяких навичок (наприклад, швидкі рефлекси).
4. Командна робота - це ключова річ: ви нічого не доб'єтеся, якщо не будете спілкуватися і планувати все зі своєю командою. Ти повинна допомогти їм, і вони повинні допомогти тобі теж.
5. Рухайтесь: якщо ви залишаєтеся на тому ж місці весь час, люди врешті-решт побачать вас. Вам потрібно рухатися обережно і регулярно під час гри.
6. Зав'язуйте хвостик або косу: волосся на обличчі під час гри може дратувати, так що це необхідно зробити перед грою.

Що ти ніколи не повинен робити, граючи в пейнтбол.


Ви ніколи не повинні завдавати людям біль заради вашого задоволення. Стрілянина в когось занадто близько або неодноразово без зупинки може призвести до серйозних травм для інших. Крім того, було б краще, якби ви не стріляли після успішного попадання в когось в одному і тому ж місці більше одного разу, тому що це може завдати неприємних відчуттів вашому візаві.


Висновок

Як ви можете бачити, є багато речей, які ви повинні пам'ятати перед грою в пейнтбол. Якщо ви слідуєте цим правилам і порадам, ви отримаєте багато задоволення під час гри, і сподіваємося, ваш досвід буде 10 з 10.
Пейнтбол
Made on
Tilda