Блог - Интереное

Пейнтбол для дітей

Чи є пейнтбол безпечним для дітей? Факти і інформація безпеки.


Пейнтбол - це змагальний тактичний вид спорту, який отримує масу критики за те, що він "агресивний" і потенційно небезпечний для молодих людей. Питання в тому, чи безпечний пейнтбол для дітей?

Пейнтбол безпечний для дітей, адже ми оголошуємо перед грою правила дистанції, щоб запобігти стрілянині до 7 м. Діти також мають потребу в головних уборах відповідного розміру (шоломах, окулярах).
Якщо у вас дитина у віці до 13 років, ви, ймовірно, чули, як вони благали пограти в пейнтбол хоча б раз або два. Але чи безпечно це? Щоб дізнатися про безпеку і фактах про дітей, що грають, читайте далі!

Небезпеки, властиві пейнтболу для дітей

Пейнтбол включає в себе стрільбу в протилежну команду з заповненими фарбою кулями, що рухаються зі швидкістю близько 322 км/год.
Як би агресивно це не виглядало, агентство з досліджень і якості охорони здоров'я США. виявило, що пошкодження під час гри в пейнтбол рідкісні.
ThesStatistics передбачає, що тільки один з 16000 пейнтболістів в США постраждав від будь-якої з травм, яка вимагає відвідування швидкої допомоги. Тільки 12% з них потребують госпіталізації.
Іншими словами, травми в пейнтболі рідкісні, і більшість з них незначні. Інші види спорту, такі як серфінг, біг мають статистично більш високий рівень травматизму.
Навіть будучи дорослим, потрапляння в незахищену частину тіла кулькою заподіює біль. Чим молодша дитина, тим нижче больовий поріг. Якщо враховувати один лише фактор болю, ви б припустили, що діти і пейнтбол - не дуже добре співвідносяться.
Однак реальність така, що додавання протоколів безпеки - як у футболі і хокеї - може зробити пейнтбол більш безпечним для маленьких дітей (навіть у віці шести років).

Що ми робимо для того щоб зробити наш пейнтбол безпечним для дітей і деякі поради для Вас.


Використання належного захисного одягу.

Одним з найбільш ефективних заходів безпеки є належний захисний одяг. Хоча більшість батьків докладають зусиль для того, щоб їхня дитина була належним чином підгтовленна для пейнтбольного матчу, іноді вони забувають брати до уваги важливість того, наскільки добре підходить спорядження.
Погано встановлене захисне спорядження може створити помилкове відчуття безпеки і підвищити ризик травмування. Це особливо справедливо, коли мова йде про захист. Так, наприклад, при грі захисна маска може зісковзувати і залишати незахищеними чутливі ділянки обличчя. Те ж саме стосується захисту вуха і тіла.
Тому наші інструктори підберуть під вашу дитину захисну маску для її максимальної безпеки!
Ось список спорядження, яким ми забезпечимо вашу дитину:
· Маска, яка захищає їхні очі, обличчя і вуха
· Бронежилет для додаткової зручності і захисту
· Зброя, маркери і пейнтбольні кульки.

Ось список спорядження, яке ми рекомендуємо для вашої дитини для гри в пейнтбол:
· Пересувні, придатні для дихання, міцні туфлі
· Довгі штани, які опускаються до верху кожного черевика або туфлі

Забезпечення мінімальної відстані стрільби

Навіть в пейнтболі для дорослих, є мінімальна дистанція стрільби. Той, хто отримував кульку з близької відстані, знає, що це таке.
Щоб звести до мінімуму ризик поранення і непотрібного болю для дитини, ми обмежуємо дистанцію стрільби щонайменше до 7м. Щоб забезпечити дотримання цього правила, хороша ідея - карати гравців за постріли з близької відстані і не брати до уваги попадання як успішне.
Постріли на далекі відстані зменшує кількість травм і дискомфорт. Діти можуть поліпшити своє вміння цілитися, практикувати терпіння і розуміти динаміку пейнтболу, не ризикуючи отримати постріли на коротких відстаннях.

Окремі діти в розбивці по віковим групам

Наші інструктори запроваджують поділ дітей за віковими групами, це є ще одним способом запобігання травм. У той час як змішані ігри між дітьми і дорослими зазвичай призводять до більш безпечного матчу, комбінування дітей старшого і молодшого віку може підвищити рівень травматизму. Діти більш старшого віку можуть захоплюватися або не знижувати інтенсивність гри з більш молодими противниками.
Присутність дорослих в грі допоможе забезпечити дотримання правил безпеки. Адже цей вид самообмеження зазвичай не виходить дотримуватись, коли немає дорослих!Висновок

Пейнтбол - це вид спорту, який включає в себе тактичне маневрування та постріли в супротивника за допомогою пейнтбольного маркера. Якщо грати безвідповідально, шанси на травму можуть бути як у дорослих, так і у дітей.
Однак в разі застосування правил безпеки - шанси дитини на отримання травми під час гри статистично нижче, ніж при інших видах активного відпочинку.
У нашому пейнтбольному клубі WRG діти у віці від 10 років можуть безпечно грати в пейнтбол за умови, що завжди будуть використовуватися правила і засоби безпеки, призначені для дітей молодшого віку.


Made on
Tilda