Блог - Интереное

Нічний пейнтбол

Нічний пейнтбол: поради щодо гри увечері
Справжній пейнтболіст може грати в пейнтбол в будь-який час доби. Незалежно від того, чи сонце світить яскраво, або воно вже зайшло за обрій, у них є стратегія для кожного сценарію. Причина того, що вони роблять це, полягає в тому, що у тіні є проблеми, з якими ви не стикаєтеся вдень. І щоб ваша перша гра в нічний пейнтбол не стала розчаруванням. Ми написали для вас цей невеликий довідничок про те, як грати в пейнтбол у темряві, щоб ви були готові і отримали незабутній досвід.
Тип освітлення, що використовується на полі для пейнтболу
Багато хто з пейнтбол клубів хочуть зробити освітлення “challenging”, зробивши єдиним джерелом світла для вас місяць на небі. Проте на клієнтоорієнтованих майданчиках (якими ми і є) будуть працювати прожектори на стовпах. Ваша мета повинна полягати в тому, щоб знайти ці стовпи і провести там чимало часу. Тоді вибивати суперників буде легше, але ви можете трохи викрити себе.
Одяг, що використовується в нічних іграх
Більшість новачків захочуть, напевно, переодягнутися в одяг чорного кольору, щоб вони могли відчувати себе в темряві ніби-ніндзя. Але іронія в тому, що вони в кінцевому підсумку полегшують ворогу знайти їх, тому що фарба чорному фоні дуже виділяється. Наша порада для вас - дотримуватися того ж камуфльованого одягу, який ви використовуєте для денних ігор. Хитрість до перемоги не має нічого спільного з одягом, але більше пов'язана з визначенням напрямку світла. Якщо світло йде з лівого боку, тримайтеся ближче до землі і спробуйте поцілити в гравців з цієї позиції. Якщо рухатися звідти, вас помітять, тому залишайтеся нерухомими.
Тіньова техніка - це ключ до перемоги
Завжди стежте за своєю тінню і спостерігайте за нею під час руху по полю. Тримайте своє тіло низько до землі. Якщо в будь-який момент ззаду світить яскраве світло, ви знаходитесь у правильному місці. Світло змусить вашого ворога примружитися, і це стане ідеальним моментом для вас, щоб позначити його пострілом.
Брудна сліпуча техніка
Існують способи отримання конкурентної переваги, які вважаються морально ”сірими”. Єдиний трюк, який я люблю використовувати іноді, називається «Техніка звужування очей». Все, що вам потрібно, це будь-яка камера, яка має режим циклічного спалаху. Вийміть камеру, коли ви застрягли в такому положенні, з якого не можете вийти. Після того, як ви натиснете кнопку спалаху, вона почне швидко блимати, і у вас буде принаймні хвилина для зміни позиції.
Бути підлим і брехати
Ми думаємо, що те, що робить захоплюючу гру в пейнтбол - це потреба бути творчим. З досвідом ваш рівень прихованості зросте, а також зросте ваше уміння брехати ворогу. На попередніх вечірніх турнірах у нас були гравці, які доходили до того, що переконували гравця з команди супротивника, що вони його товариші по команді. Суперник вірив цьому, і його, звичайно, через деякий час вибивали з гри, коли він відходив трохи подалі. Це лише один із багатьох підлих трюків, якимикористуюся, щоб перемогти. Майте на увазі, що немає жодних правил проти подібних неагресивних способів перехитрити супротивника. Це заохочується і додає грі трохи більше пікантності. Якщо хтось так поводиться з вами, відпустіть це і прийміть, що ви програли.
Висновок
Можна написати цілий посібник про мистецтво гри в пейнтбол у темряві. Проте стаття, подібний до цієї, допоможе вам почати з основ, але для повного опанування вам слід не просто ознайомитись з основами гри в пейнтбол вночі, а спробувати зіграти власноруч, на практиці, застосовуючи ці знання. Пам’ятайте, що дотримання правил і безпечна гра повинні бути вашим пріоритетом. Ще одна чудова порада - досліджуйте поле вдень, щоб перемагати на ньому ввечері. Це гарантує, що ви будете знати, куди переміщаєтесь, незалежно від того, наскільки темно.
Пейнтбол
Made on
Tilda