Блог - Интереное

Пейнтбол - це весело!

Пейнтбол - це весело? Ось чому ти повинен спробувати!
Пейнтбольні кульки можуть завдати болю, так? Чи варто вам хоча б спробувати?

Коли не можеш дочекатися наступного раунду.


Пейнтбол - це весело. Ти повинен спробувати, тому що у тебе буде незабутній досвід, коли ти будеш грати з іншими і знімати стрес. У пейнтболі є щось для кожного.
Статистика показує, що більше людей страждають, граючи в теніс, боулінг і гольф, ніж в пейтнбол. Так, якщо в тебе поцілять, це може бути трохи неприємно, але це мине надзвичайно швидко, але якщо твій адреналін взлетить, ти можеш навіть не відчути попадання кульки. За оцінками, щорічно 10 мільйонів чоловік грають в пейнтбол, так що спробуйте і ви.

Пейнтбол допомагає зняти стрес.
Легко накопичувати стрес протягом тижня, між роботою, сім'єю, знаходити достатньо часу в день, щоб все це вмістити. Фізичні вправи - відмінний спосіб зменшити його. Згідно клініці Майо, вправи активують приємні ендорфіни - процес, який часто називають ”кайфом бігуна”.
Пейнтбол дарує щирі посмішки. Перевірено!

І якщо ви з тих, хто планує більше займатися спортом, а потім не доводити справу до кінця, то фізична активність з друзями за грою в пейнтбол - відмінна мотивація.

Пейнтбол - це чудове тренування.
Пейнтбол більш фізично вимогливий, ніж ви можете собі уявити. Ви отримаєте повноцінне навантаження від гри. Гра швидко просувається, і ви будете бігати, повзати і ухилятися. Ви будете робити це, надягаючи захисне спорядження і маючи при собі пейнтбольний маркер. З маркером, шоломом і іншим захисним спорядженням, це може бути ще 10 додаткових кг, які ви несете на собі.
Звісно чудове тренування! 1 година бігу, стрибків, кувирків та усього іншого... Найкраще кардіо

Деякі тренери вважають, що ви спалюєте до 420 калорій на годину, граючи в пейнтбол. Це близько до кількості калорій при ходьбі, але при цьому ще можна стріляти в інших гравців пейнтбольним маркером.

Ви отримуєте незабутній досвід.
Не хочемо дискредитувати інші види спорту, але що запам'ятовується краще, ніж фарба, розбризкана по вашій масці? Ця гра напружена і трохи нервова. Є багато дій, звуків, і це зовсім невеличке пекуче відчуття, коли в тебе поцілили.
Як люблять говорити пейнтболісти, ми не ловимо і не штовхає один м'яч за раз, а тільки ухиляємося від 250-ти за раз.

Пейнтбол вимагає командної роботи
Командна робота часто згадується як перевага для будь-якого командного виду спорту, включаючи пейнтбол. Але крім задоволення грати з іншими, як ще командна робота може бути корисна нам?
Навчіться розуміти один одного навіть без слів. Пейнтбол вам у цьому допоможе!

Численні дослідження показали, що колективна робота може допомогти нам відчути себе потрібним, підвищити нашу виносливість і в цілому мати позитивні наслідки. Пейнтбол розвиває навички спілкування і заохочує гравців в команді працювати разом. Компанії, які хочуть розвивати культуру командної роботи, іноді пропонують для своїх робітників пейнтбол.

Є щось для всіх.
Ти можеш іноді грати в ігри для розваги, так що візьми кілька друзів, і ти відмінно проведеш час. Або ви можете зробити це хобі вихідного дня.
Ви вчитеся і використовуєте стратегії набуті під час гри в пейнтбол в реальному житті
Уміння застосовувати стратегії, про які ви дізнаєтеся під час гри, корисні в реальному житті. Ось деякі стратегії пейнтболу, які можуть бути використані в реальному житті:
  1. Не віддавати свої позиції занадто рано. У пейнтболі краще не стріляти занадто рано. Як тільки ви це зробите, інші гравці дізнаються ваше місце розташування, і ви можете очікувати, що пейнтбольні кулі будуть летіти у вас.
  2. Не стріляйте в гравця, який знаходиться дуже далеко. Ви ризикуєте видати свою позицію і витрачати пейнтбольні кульки даремно. Замість цього, працюйте з товаришами по команді, щоб підібратися ближче до супротивників.
  3. Як тільки ваша команда зблизиться, відволікайте, стріляючи в противника. Так ви можете промахнутися, але поки противник цілиться у вас, у одного з твоїх товаришів по команді є шанс.

Ніколи не показуй свого тіла більше, ніж потрібно.
Змінюйте пози під час перебігань чи висовувань з-під укриття. Елемент несподіванки має вирішальне значення.
Абсолютно неправильно! Противнику легко поцілити у найбільш тендітне місце. Не робіть так!

Нарешті, комунікуйте з товаришами по команді: щодо вашої позиції, якщо ви помітите противника, або якщо це гарний час для засідки.
У пейнтболі є набагато більше стратегії, але це є базою, що повинна допомогти вам на початку.
Така позиція є абсолютно вірною - опоненту важко потрапити у вас

Поради для гравця в його перший раз гри в пейнтбол.
Незважаючи на те, що основні правила пейнтболу не складні, якщо це буде ваша перша гра, тоді ви повинні знати основи гри.
Хоча вони можуть варіюватися, основні правила зазвичай включають:
1. Завжди носи маску під час гри.
2. Дозволяй здатися.
3. Не стріляй наосліп і з дуже близької відстані (до 7м).

Додатковими порадами є такі:
  • Продивіться кордони і розімири поля і розташування мертвої зони. Це місце, куди гравці йдуть після того, як вони були вибиті.
  • Зрозуміти мету гри(режиму). Популярні ігрові режими включають в себе захоплення прапора або режим ”кожен сам за себе”.
  • Домовтесь про те, що буде вважатися “попаданням” - зазвичай вважається удар по вам чи маркеру навіть якщо не було бризків.
  • Якщо вас підстрелили, підійміть зброю і викрикніть, що вас поцілили. Продовжуйте робити це, поки ви рухаєтеся до мертвої зони.Підсумок
Гравці люблять говорити, що попадання зараховується тільки тоді, коли є бризки, але пейнтбол це історія більше про спортивну етику, ніж просто поцілити в іншого гравця кулькою з фарбою. Командна робота, практика і стратегія є ключем до майстерної гри. Найголовніше - веселіться.
Пейнтбол
Made on
Tilda