Блог - Интереное

Стратегія та тактика пейнтболу

Стратегія пейнтболу: навички від новачка до професіонала

Якщо Ви новачок в пейнтболі, ми вітаємо Вас в цьому виді спорту! Пейнтбол - це діяльність, повна хвилювань і невизначеності. Це суміш почуттів, які захоплюють нас, коли ми виходимо на поле. Незалежно від того, граємо ми в перший раз або вже грали раніше, пейнтбол - це захоплююче, весело і навіть challenging, все в однаковій пропорції.
Як ми вже говорили раніше, пейнтбол є дуже популярним видом спорту в Сполучених Штатах. Це вже четвертий за популярністю нетрадиційний вид спорту там. Щодо статистики, ми повинні сказати, що люди грають в пейнтбол в більш ніж 104 країнах. Крім того, більше 12 мільйонів чоловік регулярно практикують його.
Те, що виділяється в пейнтболі, це те, що це не легко опанувати. Щоб бути успішними і досягати хороших результатів, ми повинні розвивати конкретні навички як на технічному, так і поведінковому рівнях. Важливе значення мають такі аспекти, як ефективна робота в колективі і вільна комунікація.
Багато досвідчених пейнтбольних гравців визнають, що досягти їх нинішнього рівня було непросто. Але тільки тому, що це не так просто, не означає, що це неможливо. Новий гравець може зробити це, якщо він налаштується на це разом з дисципліною і практикою.


Що таке пейнтбол? Які його особливості?

Пейнтбол - це тактичний вид спорту. Суть цієї гри така: гравці розділяються на дві команди оснащенні пейнтбльними маркерами з кульками із фарбою всередині і вони повинні стріляти ними проти гравців команди суперника. Гравці, в яких потравпили пейнтбольні кулі з фарбою, вибувають з гри. Цей виняток може бути частковим або остаточним в залежності від характеру гри.


Особливості пейнтболу

Коли ми визначаємо що таке пейнтбол, це може звучати досить просто. Але реальність говорить нам, що це дуже складний і трудомісткий вид діяльності, як фізично, так і психологічно. До числа його особливостей відносяться:
  1. Пейнтбол - це гра яка потребує фізичної активності, стратегії і навичок, які практикуються в природних умовах, лісах, сільській місцевості або аналогічних місцях. Ви також можете грати його в великих приміщеннях, в промислових ангарах або на старих фабриках.
  2. Пейнтбол використовує пейнтбольні маркери. Ці маркери містять кольорові пейнтбольні кулі із фарбою всередині, які лопаються при ударі і залишають противника заплямованим фарбою. Ці кульки мають затверділе желатинове покриття і містять нешкідливий рідкий барвник всередині.
  3. Гравці мають захисне спорядження, включаючи маску і камуфляж.
  4. Пейнтбол - це вид діяльності, призначений для людей обох статей.
  5. Інстурктора-судді контролюють пейнтбольні ігри. Вони стежать за тим, щоб дотримувалися правила гри і безпека учасників.
  6. У цій грі поєднуються фізичні навички, стратегія, інтелект, інстинкт, імпровізація і командна робота.
  7. Пейнтбол - це гра, яка генерує великі дози адреналіну. Це єдина фізична активність такого роду, яка дає відчуття справжньої пригоди. Крім того, люди зазвичай розслаблюються і позбавляються від накопиченої щоденної напруженості.
  8. Молоді люди, що грають в пейнтбол, отримують задоволення від нього як від відеоігор, з тією різницею, що ця гра відбувається в реальному житті.


Історія заснування пейнтболу

Зародження спорту відбулося в 1970-х роках. У 1976 році друзі Хейс Ноель і Чарльз Гейнс з Нью-Гемпшира пригадували як вони полювали на буйволів. Ця згадка дала їм ідею веселої гри, щоб "полювати" один на одного без заподіяння при цьому шкоди тваринам.
Вони не були впевнені, як гра буде виглядати, і вони відклали цю ідею на півтора року. Після цього спільний друг показав їм пейнтбольний маркер в сільськогосподарському журналі, який вони використовували для позначки худоби. З цього моменту їх початкова ідея стала промальовуватися краще. Ці друзі купили два маркера, і так трапилася перша гра в пейнтбол в історії.
Після цієї серії випадкових подій вони створили правила пейнтболу. У 1980 році у них була більш формальна гра з великою кількістю друзів і вони спробували правила, які вони створили. Один з їхніх друзів був редактором в журналі, який опублікував кілька статей про цей новий спорт. Завдяки цій рекламі пейнтбол набув популярності. Вони змогли виробляти більш якісні маркери, і слава пейнтболу стала світовою.


Основні стратегії пейнтболу

Тож ми зрозуміли, що грати в пейнтбол - це набагато більше, ніж просто стріляти маркером з кульками із фарбою всередині. Припустимо, ви хочете грати як професіонал. В цьому випадку необхідно розробити практично військову стратегію для ураження протилежної групи. Нижче розглянемо найбільш поширені методи, використовувані в цьому складному спорті.


Стратегії для режиму ”кожен сам за себе”

В одиночному пейнтболі немає команд, і кожен гравець бере участь індивідуально. Найголовніше в цьому режимі - бути впевненим, як можна більше прикриватися і рухатися безперервно.


Стратегії для командних режимів

У командній грі ви повинні бути відмінним співрозмовником і партнером по-команді. Для команди вкрай необхідно розробляти стратегію, якої повинні слідувати для досягнення плану перемоги. Граючи в команді, важливо довіряти товаришам по команді; в іншому випадку поразки буде неминучою.


Гра ”командний бій”

Одна з найбільш використовуваних стратегій полягає в поділі команди на дві групи. Одна виходить на базу А, а інша починає з бази В, по свистку інструктора-судді вони починається гра і команди мають поцілити одна в одну, виграє та команда, яка першою поцілить у всіх своїх супротивників чи та команда, яка змусить своїх візаві вистріляти всі кульки.



Основні навички, які повинен опанувати кожен пейнтбольний гравець

Щоб стати хорошим пейнтбольним гравцем, нам потрібно опанувати деякими базовими навичками, які з часом дозволять нам поступово поліпшити нашу гру. Цими навичками є наступні:
1. Основна позиція стоячи(“стійка”): кращий спосіб атакувати супротивника за укриттям- це виставити ногу так, щоб вона була протилежна руці, в якій маркер. Ця позиція означає, що якщо у гравця є маркер в правій руці, його ліва нога повинна бути попереду.
2. Постріли в ”нікуди”: гравець в пейнтбол повинен знати, як правильно мислити і діяти в долі секунди. Психологічний трюк, який працює, це стріляти в область, де, як ми підозрюємо, є противник. Можливо, він там, і ми виганяємо його. Або там нікого немає, і постріл підтверджує, що ми можемо перебігти туди.
3. Біжи, стріляй і біжи: біг, стрільба, і біг знову, а потім знову постріл є необхідною навичкою для розвитку в пейнтболі. Ця тактика наступальна, агресивна і вона зазвичай виграє. Це одна з найважливіших навичок, які потрібно розвивати, але ви повинні для цього практикуватися багато разів.



Завершуючи можемо сказати, що перед грою в пейнтбол необхідно мати продуману стратегію і різні тактики, що відповідають типу гри і поля, в яких ви будете грати. Ви повинні вивчити правила гри і ознайомитися зі стратегіями, які допоможуть вам перемогти. На сьогодні пейнтбол стає все більш популярним з роками і у нас в Україні. Тому що тут є щось для всіх смаків і вікових груп. Коли ти починаєш, тобі не обов'язково потрібна сформована команда, щоб тренуватися і насолоджуватися ним. Отже, тобі лиш потрібно подзвонити нам в пейнтбольний клуб WRG і ми з радістю відповімо на всі твої питання.
Пейнтбол
Made on
Tilda